O mně - Saffron Addict  

O mně

1976 V Kristových letech, mnozí dostávají konečně rozum... já ho tehdy ztratila cheap replica watches...


Pavla ČepelíkováJmenuji se Pavla Čepelíková; *1976 V Kristových letech, mnozí dostávají konečně rozum... já ho tehdy cheap rolex replica watches ztratila...

Addict znamená "závislák" a v mém případě to znamená patlání se v té úžasné hmotě, které se souhrnně říká polymerová. (od r.2007) Nyní se hodně se věnuji mikromozaikám, a své autorské technice Fimo BATIKA, která se kupodivu dočkala uznání i v zahraničí (a kterou vyučuji).

Původně jsem chtěla být malířkou, což mi díkybohu nevyšlo, po maturitě jsem alespoň studovala soukromou školu uměleckého designu - obor sochařství, zahradní plastika, čemuž se ale v civilním životě, jak už to bývá vůbec nevěnovala a udělala kariéru v oblasti lidských zdrojů.

Nyní, po mateřské dovolené, jsem se ale rozhodla nevrátit se nazpět na štědře placenou kancelářskou židli a našla odvahu věnovat se tvorbě, (a hlavně dětem a kamenům) na plný úvazek. No jsem blázen, já vím, ale moc mě omega seamaster replica for sale to baví.

V mé tvorbě se "sochařina" přeci jen trochu odráží, protože dělám hodně věcí ve 3D, a navíc zbožňuji duté a plastické objekty. Ze všeho nejradši však průkopničím a experimentuji. Má tvorba je proto píše divoká alchymie, než systematická a přesná práce. Snažím se

vytvořit neobvyklý, jedinečný a estetický styl a budoucí nositelce tím zajistit nějaký ten punc originality. Přesto se držím trochu při zemi, dbám na to, aby všechny moje věci byly nositelné a hlavně slušivé, a hezké zepředu i zezadu, opatřené signaturou. Ráda je také brousím a leštím do leskoblesku, aby byly příjemné i na omak.

Všechny kamínky ve špercích jsou z mého druhého obchodu www.sperkove-kameny.cz